Existuje pár pořádně dobrých důvodů, proč by ženy neměly nakupovat pro svého partnera oblečení. A také si myslíme, že to muži klidně zvládnou sami. Tedy určitě ve chvíli, kdy budou muset.

Takže milé dámy, nebojte se svěřit svému muži tak náročný úkol, jakým je nakupování hadříků. Pokud má všech pět pohromadě, určitě tuhle bojovku splní na sto procent. Ostatně, i kdyby ji splnil na pouhých padesát, i tak to bude úspěch. A teď ony zmíněné důvody:

Muži nejsou malé děti

Všichni víme, že matky v dětském oddělení rády upouštějí páru. Na druhou stranu to rozhodně není od věci, když si vzpomenete na vlastní vytříbený styl v předškolním věku, kdy jste byli schopni odejít do školky vymustrovaní jak klaun Ferdinand. Ovšem popřít vkus vlastního manžela nejspíš nebude vaším cílem. Nakonec se přece v určité chvíli rozhodl pro tu správnou ženu. A to bylo pravděpodobně těžší, než najít pěkné tričko, že?

Zlato, proč je to tak drahé?

Muži, kteří se v obchodě s oblečením nikdy nezdrželi déle než čtvrt hodiny, rozhodně nemohou pochopit, že kvalitní košile, kalhoty, svetry mají svou cenu. Ovšem muž, který jde nakupovat sám, při bloumání kolem regálů a věšáků záhy zjistí, že móda může někdy stát skoro tolik, co rozpočet Pentagonu. Takže konečně chápe svou drahou polovičku, jak je možné, že občas nevyjde s penězi do konce měsíce. Tomu se říká porozumění.

Jen pro tebe, má lásko

Jak mohou muži překvapit ženy pěkným oblečením, když si je každá žena vybírá sama? Není proto od věci někdy nechat mužům ve výběru dámských hadříků volnou ruku. Překvapení může být totiž více než příjemné. Muži možná nejsou módní znalci, ale zato vědí, co se jim na vlastní manželce líbí.

Kdo jsi, muži

Oblečením, které nosíme, vždy něco vyjadřujeme. Ať už vědomě, či nevědomě si na sebe oblékáme kousky, kterými předáváme světu nějakou zprávu. Máme to tak my ženy a měli by to tak mít i muži. Takže, milé dámy, opravdu chcete nést odpovědnost za poselství vašeho manžela? Nejste jeho mluvčí! A dost pochybujeme i o tom, že víte, co ten váš by rád všem okolo svým outfitem sdělil. Jestli ono nebude lepší, když to vlastně ani chtít vědět nebudete.

To je on a ty jsi ty

Bohužel, my ženy máme občas tendenci svého muže převychovávat. Takže stop! Začněte si konečně zvykat, že má na sobě něco, co se vám nelíbí. Zpočátku to sice bude obtížné, ale později zjistíte, jak neuvěřitelně se vám uleví. Nakonec vám možná dojde, že jeho vkus vlastně vůbec není špatný.

Emancipace není jednosměrná ulice

Emancipace znamená „osvobození od vztahu závislosti“. Takže nechte muže, aby se osvobodili a vybrali si kalhoty sami. Je to jeden z pilířů sebedůvěry. A muži, kteří projevují sebedůvěru, jsou přece ohromně sexy. Vůbec totiž nezáleží na tom, jaké kalhoty nosí. Hlavní věc je, že vůbec nějaké mají.

Muži s dárkem

Proč neotočit hru. Nechte alespoň pro jednou manžela, aby vám z nákupu přinesl něco hezkého. Někteří muži prý zvládnou pro své ženy pořídit i spodní prádlo. No nebyla by to paráda? I když, co si budeme povídat, klidně by stačilo i něco méně náročného. Třeba šátek…