Nový rok je skoro za dveřmi a mnozí se ptají, co si pro ně hvězdy připravily v roce 2022. A co teprve psí horoskop. Podívejte se, jak znamení zvěrokruhu ovlivňuje vašeho štěkajícího kamaráda.

Máte pejska? A fandíte hvězdám? Pak vás bude nepochybně zajímat, jaký psí horoskop na něj čeká a co ho v roce 2022 nemine:

Beran: 21. března – 20. dubna

Psí horoskop pro toto znamení odhaluje vládu Marsu. Psi Berani jsou tak plní temperamentu. Mají spoustu energie, takže potřebují být neustále v pohybu. S poněkud lenošným páníčkem proto bývají dost nepříjemní. Jako všechna ohnivá znamení i Beraní pejsek je rád středem pozornosti a sám je zvídavý a oddaný svým nejbližším. Charakterizuje ho odvaha a všetečnost.

Býk: 21. dubna – 20. května

Psům Býkům vládne planeta Venuše, což je planeta lásky. Nemělo by tedy být překvapením, že psi narození v tomto znamení zvěrokruhu si dokážou omotat kolem tlapek kohokoli. Jak říká psí horoskop, mají silný smysl pro rodinu, proto většinou dobře vycházejí s ostatními psy a malými dětmi. Milují také rutinu a těžko se vyrovnávají s novými situacemi. 

Blíženec: 21. května – 21. června

Živlem psa Blížence je vzduch, proto se potřebuje cítit svobodně. Vládne mu Merkur, a tak je zvědavý, neúnavně čichá a je nadšený ze všeho, co svět nabízí. Miluje rozmanitost, protože se snadno nudí. Setkání s jinými psy je většinou nekomplikované, protože pes Blíženec je velmi společenský a miluje společnost psích kolegů. Psí horoskop ho jednoznačně vyřazuje z role psího jedináčka.

Rak: 22. června – 22. července

Psí horoskop říká, že pejsci Raci jsou pořádné citlivky. Na svých páníčcích doslova visí a dokážou z jejich očí vyčíst téměř každé přání nebo povel. Jsou hodní, věrní a vždy vám za patami. Není divu, psi Raci se nejlépe cítí doma a jsou perfektními domácími mazlíčky. Svůj domov i lidskou smečku si zodpovědně chrání. Aby nestrádali, potřebují milující rodinu.

Lev: 23. července – 23. srpna

Psí horoskop přisuzuje Lvovi planetu Slunce. Asi málokoho překvapí, že psi narození v tomto znamení mají slunečnou povahu a překypují energií a silou. Psi Lvi jsou hrdí a věrní, ale také trochu ješitní – potřebují obdiv a milují, když se s nimi zachází královsky. Jsou ovšem i velkorysí a loajální ke svým rodinám. Udělají cokoliv, aby ochránili svou smečku.

Panna: 24. srpna – 23. září

Psy v Panně, stejně jako psy v Blížencích ovládá Merkur. To je ale jejich jediná společná věc. Psí Panny jsou totiž nohama na zemi a milují rutinu. Navíc se v chaosu cítí nepříjemně a dokážou strávit hodiny tím, že si neustále olizují tlapky. Jsou také dobrými pasteveckými a pracovními psy. Psí horoskop říká, že jsou disciplinovaní a neumějí se nudit.

Váhy: 24. září – 23. října

Psům ve znamení Vah vládne Venuše, a proto jsou okouzlující a milující. Mají velkou potřebu harmonie a velmi trpí, když není rodinná atmosféra v pohodě.  Psí horoskop prozrazuje, že jsou také velcí estéti a rádi nosí psí oblečky…

Štír: 24. října – 22. listopadu

Vášnivým a ambiciózním psům ve znamení Štíra vládnou Mars a Pluto. Tito psi jsou loajální a skvělí ochránci, kteří se vyznačují mimořádnou inteligencí a dominancí. Psi Štíři rádi prosazují svou tvrdohlavost a mají také sklony k žárlivosti.

Střelec: 23. listopadu – 21. prosince

Psům Střelcům vládne Jupiter. Jak naznačuje psí horoskop, ohnivá znamení milují dobrodružství, rozmanitost a dlouhé procházky přírodou. Dokážou být i náladoví, ale obecně jsou to nadšení, společenští psi, kteří nemají problém spřátelit se nejenom s lidmi, ale i s dalšími zvířaty.

Kozoroh: 22. prosince – 20. ledna

Kozoroh je zemské znamení, kterému vládne Saturn. Psi narození v tomto znamení zvěrokruhu se vyznačují velkou trpělivostí a vytrvalostí a neradi dovádějí s jinými psy. Jak prozrazuje psí horoskop, psi Kozorozi potřebují ve svém jednání vidět smysl a rádi přebírají zodpovědnost.

Vodnář: 21. ledna – 19. února

Psi Vodnáři – vzdušné znamení, které je pod vlivem Uranu, planety vynálezců. Není tedy divu, že ani psi narození v tomto znamení zvěrokruhu se neradi nudí. K životu potřebují rozmanitost a jsou velmi vynalézaví. Budou šťastní za povzbuzení a jsou všechno, jen ne líní.

Ryby: 20. února – 20. března

Vládce tohoto znamení Neptun dává psů Rybám neomylný instinkt. Takoví psi vám budou číst z očí každé vaše přání a budou vám chtít vyhovět. Jsou extrémně klidní a přátelští společníci a jakmile je někdo smutný nebo nemocný, snaží se ho hned utěšovat.