Hledáte tipy na dárky a nevíte si rady? Buďte v klidu, nejste sami, protože takové myšlenky trápí mnohé z nás. Co vybrat pro muže, ženu, přátele? Aby to bylo zkrátka jiné, originální, jedinečné? Dali jsme dohromady pár tipů, jak dodat vašemu dárku punc jedinečnosti.

Říká se, že leckdy maličkost udělá větší radost než briliantový prsten. Něco na tom bude, zejména když je vidět, že darující si dal na svém dárku záležet a přemýšlel o něm.

Tipy na dárky pro muže

Existuje spousta vtipů na praktické dárky jako ponožky, bačkory, košile a další seznam půlky šatníku. Normální chlap je samozřejmě ocení, protože je potřebuje. Takže ano, radost mít určitě bude, že se na něj Ježíšek nevykašlal, i když třeba zlobil. Jenže cítíte, že to tak úplně není ono. Čím ho tedy překvapíte? Třeba originální placatkou, kterou naplní něčím pořádně ostrým, až půjde na ryby, aby se zahřál, nebo s vámi o vánočních svátcích na procházku. Muži bývají nadšení gurmáni a rádi vaří. Takový domácí kuchař ocení kvalitní nůž s osobním věnováním.

Dárky pro ženy

Ženy milují šperky, drahé parfémy, kožichy. Ale milují i osobitost, originalitu, jedinečnost. A každá žena, nebo alespoň většina, i v digitálním věku používá papírové diáře, zápisníky a dokonce i deníky, do kterých si zaznamenává třeba vše o právě narozeném dítěti, postřehy a plány k chystané svatbě či poznámky a myšlenky, které potřebuje vyjádřit na papír. Myslete rovněž na to, že k zápisníku se hodí i originální psací pero. Milovnice kávy a dobrých čajů ocení termohrnek, do kterého si svůj životabudič mohou připravit doma a mají ho tak přes den neustále při ruce.

Dárky pro přátele

Drobné pozornosti blízké přátele vždy potěší. Nezavrhujte hrnek, protože i ten může mít punc originality osobním věnováním. Vtipnou maličkostí může být také originální přívěsek, který vyjadřuje třeba vztah k hudbě. Dobrý tip na dárek představuje i břidlicová tabulka, zejména pokud ji personifikujete.

Kde je osobitost?

Několikrát zazněla originalita, osobitost, jedinečnost dárku, který třeba na první pohled ani tak nevypadá. Jenže stačí, když mu necháte vygravírovat jedinečný vzkaz pro obdarovaného. Může to být cokoli, od vzkazu z lásky pro muže, přes jméno obdarované ženy, až po vtipný citát přátelům. Zapojte kreativitu a uvidíte, že takový dárek bude letos patřit k těm nejoblíbenějším.

Text: Komerční prezentace
Foto: Freepik, Tadytuto