Září je za dveřmi a s ním klepe na dveře babí léto. Po tři znamení zvěrokruhu to bude skvělý měsíc plný úspěchu a štěstí. Přečtěte si, zda patříte mezi vyvolené hvězd a máte se tedy na co těšit.

Září se blíží mílovými kroky. Z astrologického hlediska opět nabídne dvanácti znamením zvěrokruhu různé události, které na ně během následujícího měsíce čekají. Tři znamení zvěrokruhu se však rozhodně nemusí bát přeskupení hvězd. Čeká je totiž měsíc plný štěstí a úspěchu, který jim umožní užít si pozdní léto naplno. A která to podle webu Astrofame jsou?

Beran si v září užije romantiku

Září bude pro ty, kteří se narodili ve znamení Berana, měsícem lásky. Jelikož jim vládne živel ohně, překypují životní energií, jež se jim bude tentokrát náramně hodit. Tohle ohnivé znamení v sobě nese dvě planety, Venuši a Jupiter. Pokud budou Berani pozorní a naslouchající, mohou z jejich pozitivního vlivu velmi těžit. Pro Berana, který žije v partnerství, to znamená nový impuls a vyhlídku na prožití spousty krásných a romantických chvil se svými blízkými. Svobodní Berani naopak získají flirtující náladu. Svým šarmem a vtipnými poznámkami najednou přitahují jiný typ lidí. Vypadá to, že by brzy mohli objevit novou lásku. Lidé narození pod touto planetou se umějí radovat ze života. Bývají spontánní a bezstarostní, což z nich dělá příjemné společníky.

Znamení Raka

I když nastupuje první podzimní měsíc a s ním i mlhavá rána, déšť zima a pošmourné dny, Rak si těchto detailů vůbec nebude všímat. Nemá na to vlastně ani čas. V září se z něj totiž stane lev salónů i dokonalý pracovní stratég. Zejména v práci bude na kolegy zanechávat jenom pozitivní dojem a nadřízení z něj budou doslova uneseni. Právě v tomto měsíci nastává ideální čas na otvírání nových projektů a realizaci nápadů, které třeba zatím zůstávaly ukryté na dně šuplíku. Pokud jste narozeni ve znamení Raka, neváhejte a pusťte se do práce. Její výsledky by vám brzy mohly otevřít nové pracovní a společenské příležitosti, stejně jako zlepšení ve finanční situaci.

Září pro znamení Vodnáře

Jestli se dá o někom říct, že to v září vyhrál, pak to budou rozhodně ti, kteří se narodili ve znamení Vodnáře. A to na všech frontách. Vyrovnaný a naplněný život zrozencům tohoto znamení zajišťuje planeta Venuše, zatímco Merkur jim předává originální nápady, které mohou uplatnit jak v práci, tak i v soukromém životě. Jste narození ve Vodnáři? Pak seberte odvahu a začněte řešit odložené projekty. Je tady totiž velká šance, že je dotáhnete do úspěšného konce. A to by mohlo mít pozitivní vliv i na vaši budoucí kariéru, která se snad konečně začne vyvíjet slibným směrem. Všechny tyhle pozitivní aspekty vám zvednou náladu a do vaší neukotvené duše přinesou tolik potřebný klid. Nutno dodat, že i do peněženky.