Sice bývá listopad označován jako nejchmurnější měsíc v roce, letos by ale mohl být i pořádně vzrušující. Pro všechna znamení zvěrokruhu platí, že vyjdou najevo mnohá tajemství. Pokud jste zvídaví nebo zvědaví, máte se na co těšit.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Kdesi v hodinovém strojku lidského soužití se objevilo smítko. Zkrátka, někdo vám hází klacky pod nohy. A vám nezbude, než se spolehnout na svou znalost lidské povahy. Všímejte si, na koho se můžete spolehnout a kdo sabotuje vaše nápady. Po 25. 11. ve vašem znamení zvěrokruhu zaúřaduje Merkur, který vám pomůže vést férové rozhovory. Čím dále měsíc postoupí, tím se zlepší vaše energetická hladina. S koncem měsíce se budete cítit fit a dokonce se dostaví i romantické impulsy a kdosi či cosi vám zvedne sebevědomí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jedním z oblíbených Jupiterových úkolů je vnést do života bohatství a hojnost, což vám dodá sebevědomí. Od 6. listopadu budou spokojenější i vaše vztahy. Partnerství můžete posílit i prostřednictvím krásných a vzrušujících zážitků. Čím intenzivněji a upřímněji budete komunikovat, tím lépe pro vaši lásku.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Čeká vás spousta duševní činnosti. Ujistěte se, že máte právě v tomto období dostatek času na sebe. Ten je nesmírně důležitý v procesu změny, ve kterém se nacházíte. I profesně se něco děje, možná dostanete nabídku práce. Pokud si nejste jisti, co vlastně chcete, koučování vám pomůže zjistit, jaký potenciál jste zatím dostatečně nevyužili.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Jako zrozenci nejproměnlivějšího vodního znamení zvěrokruhu budete do 24. listopadu doslova zářit svými přesvědčovacími schopnostmi. Posouváte to, co je pro vás důležité, nikoho neodháníte, ale také se nenecháte využívat. Venuše vám nabídne pevné základy v důležitých vztazích. Vlivem Marsu budete okouzlující, smyslní. Po 25. listopadu si vytáhnete merkurovskou divokou kartu v oblasti financí. Je čas udělat v tomto směru odvážný krok.

Beran (20. 3. – 19. 4.)

V práci zazáříte super schopnostmi. Prohlubují se i vaše přátelství. Jen v lásce to poněkud drhne. Po 6. listopadu by se mohly objevit pochybnosti o vzájemném citu. Mluvte o tom, co vás dojímá, ptejte se, pokud nerozumíte kritice. Možná má váš protějšek pravdu. Po 23. listopadu si konečně vyjasníte spoustu věcí. Jste pozitivní znamení zvěrokruhu, takže určitě dáte rádi najevo, jakou radost z toho máte.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Pro vaše znamení zvěrokruhu se stává motivací Slunce a Mars. V práci se staráte o důležité věci, hodně delegujete a vyhýbáte se stresu. Sebevědomě prezentujete projekty. Pod vlivem Merkura jednáte s nadhledem a dokážete rozpoznat, zda se vám nové nabídky vyplatí. Díky Venuši můžete navazovat důležité kontakty a vaši oblíbení lidé jsou vám věrní.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Vaši pozornost vyžaduje důležitý projekt. Má několik nedostatků, na které byste měli přijít. Po 23. listopadu dojde k pozitivním změnám a konečně se dostaví úspěch. A to i proto, že jste důslední a nenecháte se ohýbat. V lásce se někdy zdáte trochu vzdálení, ale takový postoj váš protějšek přitahuje.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jako vodnímu znamení zvěrokruhu se vám bude dařit snáze realizovat vaše plány. Pokud je stále co měnit, nebudete dlouho váhat. Zpětná vazba, kterou dostáváte od ostatních, vám také dává pocit, že máte vše pod kontrolou, což dále posiluje vaše sebevědomí. Zajímavé to začíná být i v lásce. Fascinujete svou milou otevřeností, ale jste rovněž svůdní a okouzlující.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Jste zrozenci lvího znamení horoskopu? Tedy pozitivní extroverti? Jenže i vy o sobě občas pochybujete, jelikož některé věci nejdou podle plánu, v lásce jako v práci. Dopřejte si prostor k ústupu a důvěřujte příteli, který má odvahu vám říct, co můžete udělat lépe. Po 23. listopadu působíte opět motivovaněji a hladina vašeho charisma znovu stoupá. Od 25. listopadu budete oslňovat svou přesvědčivostí, k čemuž vám napomáhá Merkur.

Panna 24. 8. – 23. 9.

Jako šesté znamení zvěrokruhu jste momentálně pohlceni láskou natolik, až jste dokonce zapomněli i na práci, která tak zůstala na vedlejší koleji. Vlastně kvůli tomu ani nemáte špatné svědomí. K tomu hledáte stále nové a nové způsoby, jak si lásku ještě více okořenit. I váš protějšek je naladěný na vzrušující notu, tak proč toho nevyužít. Po 23. listopadu vaše energetická křivka mírně klesá. Více spánku a ořechů místo sladkostí bude nyní ta správná cesta, jak se dát zase dohromady.

Váhy 24. 9. – 23. 10.

Je vzrušující přistupovat k úkolům úplně jiným způsobem, což bude pro nadcházející období vaše téma, jež vám může přinést úžasné věci. Od 6. listopadu na tom budete i finančně stále lépe. I přes to, že se toho děje ve vašem životě nyní tolik vzrušujícího, nezapomeňte občas vypnout, protože Venuše vyvolává napětí v rodinném životě. Rovněž to vypadá, že někdo z vašeho okolí vám leze na nervy svou tvrdohlavostí. Nejlépe uděláte, když si budete držet odstup.

Štír (24. 10. – 22. 11)

Mars chce, abyste převzali iniciativu, Saturn chce, abyste se zastavili. Pro vaše introvertní znamení zvěrokruhu tento rozpor může ale vést k tomu, že budete jednat opatrně a před každým důležitým krokem si položíte otázku: Co vlastně chci? Mezitím vám bude váš oblíbený člověk krýt záda a bude vám pomáhat při hledání duchovního poznání.