Spousta řetízků, minimalistické náramky nebo masivní zlaté řetězy. Šperky nás zdobí od nepaměti, pomáhají nám vytvářet naši individualitu. Možná vás už napadlo, jaký je člověk, který nosí šperků hodně, vybírá si podle barev kovu či nenosí žádné. Podívejte se, co všechno na nás šperky prásknou.

Bez ohledu na to, jaký je základní outfit, správné šperky z něj mohou vykouzlit ikonický model. Ovšem ne všechny doplňky mají stejný účinek. A ne všichni fandíme těm správným kouskům. Možná vám přijde, že to zatím nedává smysl. Dává, protože šperky o vás prozradí i to, co by možná mělo zůstat skryto.

Jakou máte povahu?

Milujete velké náhrdelníky, pompézní náušnice a spoustu prstenů? Jestli tohle všechno nosíte každý den v týdnu, tedy i o víkendech, pak je to znak vaší sebevědomé povahy. Neptáte se po tom, zda vaše okolí zvládne takovou každodenní nálož glamour stylu. Hlavně, že vy se cítíte dobře.

Obdiv ke stříbrným kouskům

Máte ve své šperkovnici pouze stříbrné šperky? Nejste v tom sama. Stříbro je elegantní a nadčasové. Pokud se nemůžete nabažit stříbrných náušnic nebo náramků, pak je to jasné znamení, že byste raději hrála na jistotu, než abyste riskovala. K tomu jste spolehlivá a loajální. Jakmile najdete svůj oblíbený šperk, budete ho nosit každý den. Stříbro se naštěstí hodí ke každému oblečení.

Jemné šperky

Méně je více! Pokud je to vaše krédo, pak náhrdelníky XXL a nadměrné kruhové náušnice u vás nemají místo. Vaše klíčové slovo zní filigrán. Jelikož jste elegantní a minimalistická, raději si vezmete spoustu jemných šperků než jeden velký. Citlivost a poctivost jsou vaše velké přednosti. Stejně jako smysl pro módu a trendy.

Zlatá láska

Všechno, co se na vás třpytí, je zlato? Pak rozhodně patříte k opravdovým fanouškům zlatých šperků. Svůj názor vyjadřujete otevřeně a upřímně a v některých situacích si připadáte jako hvězda. Lidé si na vás cení zdravého sebevědomí i faktu, že se nebojíte světu sdělit své postoje. Šperky umíte správně vrstvit a dát jim stylový vzhled.

Šperky nejsou nic pro vás

Nenosíte žádné šperky? Pak evidentně patříte do kategorie „nic pro vás“. Pokud jde o zevnějšek, jste rozhodně nad věcí a vyrazíte v tom, co zrovna popadnete do ruky. A jestli máte přece jenom doma nějakou šperkovnici, pak v ní nejspíš jsou maximálně náramkové hodinky nebo jeden šperk, který má pro vás především citovou hodnotu.