I plnoštíhlé ženy mohou vypadat jako z přehlídkového mola. Záleží pouze na tom, zda se nebojí vykročit ze své komfortní zóny a ukázat světu, že i ony umí být krásné. Podívejte se na pár tipů, které tomu mohou pomoci.

Už dávno neplatí, že by plnoštíhlé ženy musely chodit „v pytli“. Zejména ty, které to s módou umí, dokážou zdůraznit své přednosti a umně odvést pozornost od některých partií. Podívejte se, jaké trendy platí i pro ženy s křivkami.

Plnoštíhlé ženy mohou vrstvit

Obzvlášť v přechodném období je vrstvení nejenom módní nezbytnost, ale i praktický styl, když ráno vycházíme do práce v chladu, v poledne jdeme na oběd za sluníčka a večer se vracíme třeba za deště. Cibulový vzhled vytvoříte navrstvením několika kusů oblečení na sebe a hrou s jeho různými délkami. Nutno dodat, že vrstvení není vhodné pro všechny typy postav. Vyhnout by se mu měly zejména malé a drobné ženy, které se v něm spolehlivě „utopí“.

Jednobarevný vzhled

Nebude to trochu nuda? Ale vůbec ne. Navíc je jednobarevný vzhled momentálně trendy více, než kdy byl dříve a je dokonalým řešením pro dny, kdy vás přepadá pocit, že už nemáte co na sebe. Co je na něm hezké je fakt, že se hodí ke každé ženě, ale plnoštíhlé ženy mají jednu výhodu. Jejich křivky proměňují zdánlivě monotónní vzhled v doslova vzrušující, takže nehrozí, že by se z nich v outfitu jedné barvy staly šedé myšky.

Plnoštíhlé ženy chodí v zavinovacích šatech

Důvod je jednoduchý. Tahle varianta totiž skvěle lichotí ženským křivkám. Zavinovací šaty pomohou zdůraznit pas díky vázání na boku, a pak také proto, že s výstřihem do V vykouzlí dokonalý dekolt snů. Takže máte-li postavu s křivkami, zavinovací šaty by rozhodně neměly ve vašem šatníku chybět. Někdy mívá tento typ šatů volány, ať již na okrajích, rukávech nebo jenom ve výstřihu. Nemusíte se jich bát, protože na správných místech naopak dodávají vašemu vzhledu neodolatelný look a o to jde.

Co by měly plnoštíhlé ženy vědět?

Černá barva není řešením, raději vsaďte na dokonalý střih. Crop topy nejsou jenom pro ultraštíhlé, stačí si obléci kalhoty nebo sukni s vysokým pasem a odhalit jenom malý proužek kůže. Pryč s pytlovitými hadříky. Tento nešvar se už dávno přežil. Pořiďte si takové oblečení, které zdůrazní partie, na něž jste pyšné. Opakování je matka moudrosti, takže znovu. Dokonalý střih vám umožní vynosit módní kousky se vzorem, ideálně na neutrálním podkladu.