Příjemný, měkký a teplý. Kašmír je ideální materiál pro stylové oblečení nejenom na podzim, ale i v zimě. Kašmírové kousky se dají stylizovat do různých outfitů, takže při správné kombinaci získáte dokonalou nadčasovou klasiku.

Součástí modních trendů je dlouhá léta kašmír, který funguje jako dokonalý nadčasový materiál. Výhodou kašmírových svetrů, vest, čepic a dalších pletenin je, že si pořídíte jeden dva kousky a můžete je stylizovat se spoustou dalšího oblečení, takže si neustále vytváříte nové outfity. Podívejte se, jak na to:

Kašmír v neformální kombinaci s džíny a teniskami

Béžové svetry jsou klasikou mezi kašmírovými kousky a pravděpodobně nikdy nevyjdou z módy. Kašmír v tomto pojetí by proto neměl chybět v žádném šatníku. V kombinaci s džíny a teniskami se kašmírový svetr stává dokonalým každodenním kouskem, který využijete do práce, na procházku městem či na výlet. Pokud fandíte vrstvenému vzhledu, můžete nechat pod svetrem vykouknout bílou halenku.

Krásné kašmírové kousky můžete koupit například ZDE.

Perfektní duo: kašmír a trenčkot

Kašmírové svetry a trenčkoty mají v našich skříních své stálé místo už řasu sezón. Blogerka Patricia Wirschke předvádí, jak oba nadčasové kousky perfektně spolupracují. V kombinaci s kalhotami a elegantními botami představuje elegantní kašmírový svetr a podzimní trenčkot stoprocentně dotažený vzhled. Když polobotky vyměníte za sportovní tenisky, získá váš outfit odlehčený vzhled.

Vysoké podpatky pro elegantní vzhled

Pokud se nechcete v chladném období obejít bez pohodlného kašmírového svetru, ale přesto byste ráda zůstala elegantně oblečená, doplňte kašmírový kousek úzkými riflemi a botami na podpatku. V kombinaci s bílými kalhotami tyhle svetry krásně vyniknou a o to přece jde. V chladnějších dnech se dá k takovému outfitu nosit teplý vlněný kabát, který je rovněž nadčasovou součástí šatníku.

Celoplošný kašmír

Kašmír vyniká na velkých plochách. Nebojte se proto kombinovat dlouhé kašmírové vesty s pohodlnými midi sukněmi. Ještě nadčasovější vzhled dodají vašemu outfitu světlé barvy v monochromatickém vzhledu. Když si vyberete vhodnou kabelku, získáte rovněž dokonalý business look.

Moderní styl v mixu materiálů

Zvláště odvážní mohou dát svým kašmírovým kouskům jistou propracovanost stylizací hrubých materiálů k měkké klasice. Jinými slovy, kašmír si velmi dobře rozumí s kůží. Ať už tedy zvolíte koženou sukni nebo kalhoty, s kašmírovým svetrem vytvoříte dokonalou dvojku. Pokud je pro vás tato směs materiálů příliš tvrdá, můžete se alternativně vrátit k lehkým splývavým látkám, například k saténu. Co takhle volně střižený kašmírový svetr přes vzdušnou skládanou sukni?