Horoskop pro měsíc březen odhalil, co nás v tomto období čeká. Budeme dotahovat rozdělané úkoly, snít a hledat životní rovnováhu. Z astrologického pohledu to bude čas, jenž nám nabídne možnost zahodit staré zvyky a předvést skryté schopnosti. A co dalšího se bude dít?

Začátek března s sebou přináší zintenzivňující vjemy a prožitky, duchovno a svobodomyslné názory. Už 3. března se odvážný Mars přesune do zvídavých Blíženců, což vyvolá touhu po vědění a rozmanitosti a povzbudí vás, abyste vystoupili ze své komfortní zóny a otevřeli mysl novým nápadům. Blíženci se snadno nudí, takže se ujistěte, že je seznam vašich úkolů pořádně vzrušující. Ačkoli vás horoskop března 2021 bude podporovat v multitaskingu, nezapomeňte, že dokončení projektu je stejně důležité jako jeho zahájení.

Horoskop znamení Ryb

Skutečnou sílu období Ryb pocítíte přibližně v polovině měsíce. Už 10. března Slunce spojí své síly s kreativním, nápaditým a intuitivním Neptunem, čímž znásobí vaši touhu uniknout z reality a udělat ze života jeden velký umělecký zážitek. Až 13. března nastane Novoluní, povede vás k duchovnějšímu a nezištnějšímu pochopení vašeho života.

Závan romantiky

Od toho dne získá váš milostný život kouzelně romantický nádech, za což může spojení Venuše a Neptunu. A pak tu máme 15. březen, kdy do hry vstupuje Merkur, planeta komunikace, povzbuzující emoce a empatii. Pozor ale na to, že Ryby mají tendenci smazávat hranice mezi realitou a fikcí. Proto si během měsíce znamení Ryb najděte způsob, jak zůstat nohama na zemi.

Horoskop Berana

Ryby střídá 20. března znamení Berana. A protože je Beran prvním znamením zvěrokruhu, v rámci začátku nového astrologického roku do toho vlítne plnou parou. Je odvážný, soutěživý a motivovaný. Vrhněte se s klidem do dalšího dobrodružství, je na ně ten správný čas. Jakmile Venuše vstoupí do Berana, bude pořádně romantické a třeba přinese lásku na první pohled. A i když se tahle energie může zdát nestálá, své k ní řekne i Mars a Saturn. Že by z toho nakonec vzniklo i něco trvalejšího?

Dvakrát měř, jednou řež

S končícím měsícem se ale situace přiostří a vypadá to na pořádně impulzivní chování. Takže když už budete cítit, že to ve vás vře, raději se pořádně nadechněte, než byste pronesli něco neuváženého. Úplněk ve Vahách připadá na 28. března, kdy bude stát proti Venuši v Beranu a vytvoří pořádnou třecí plochu mezi vaší touhou vyjádřit své skutečné pocity a potřebou udržovat soulad za každou cenu. Mějte ovšem na paměti, že rovnováha je základním stavebním kamenem čehokoli.

Text: Martina Hálková
Foto: Freepik.com