Co si pro vás hvězdy přichystaly v srpnu? Druhý prázdninový měsíc se ponese hlavně v duchu inspirativních příležitostí. Podívejte se, co všechno vás podle horoskopu čeká. Splní se vám sny, čekají na vás nové věci? Anebo ještě stále pojedete v odpočinkovém módu?

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Disciplína není zrovna vaše oblíbené slovo, ale v následujících týdnech se ji budete snažit dodržovat. S napětím mezi Saturnem a Uranem to ve vašem znamení horoskopu nebude fungovat bez dobře promyšleného a přesně rozplánovaného programu. Mimochodem, s vaší sebeúctou to jde k lepšímu a ještě se to zlepší po 12. srpnu. Pokud jde o lásku, právě tenhle měsíc vám ukáže nový směr.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Až do poloviny měsíce dominuje ve vašem životě láska. Toužíte po blízké duši a vaše srdce se otevírá. Váš nový, ale i ten stávající partner by vám snesl modré z nebe. Dařit se vám bude tento měsíc i v práci. Po 11. srpnu se přesune do vašeho znamení Merkur a vy se projevíte jako skvělí a přesvědčiví řečníci. A protože vám tato energetická planeta dodá vytrvalost a další porci asertivity, klidně se pusťte do realizace svých plánů.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Ještě nenastal čas představit se vnějšímu světu s projektem nebo důmyslným podnikatelským nápadem. Pokud nějaký takový už máte, znovu pečlivě kontrolujte případná slabá místa. Po 18. srpnu se vám bude dařit v lásce. Singles najdou spřízněnou duši. Těm ostatním přinese Venuše do stávajícího vztahu svěžest. O pochybnostech a překážkách nemůže být tento měsíc ani řeč.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V práci se soustředíte na to, co je důležité. Po 11. srpnu byste si měli promluvit o svých plánech a nápadech. Pak získáte podporu od okolí. A pokud jde o lásku? Vesmír radí ústup a klid pro sebe. Udělejte si čas k utřídění myšlenek. Jedině tak můžete se svým protějškem prodiskutovat, co je pro vás opravdu důležité.

Střelec (23. 11. – 21. 12)

Až do 18. srpna budete prožívat napětí, boje o moc a i ve vztahu to nebudete mít jednoduché. Po té by se měla situace stabilizovat. Stále ovšem jedete na adrenalinové vlně. Nedovolíte, aby za vás kdokoli cokoli udělal. Pak reagujete rychle a vztekle. Pozor ovšem na to, že existují kolegové a přátelé, kteří vám opravdu chtějí jen pomoci a jemně vás posunout na cestu k „normálnosti“.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vaše sebevědomí nabere pozitivní směr. Máte pocit, že se ve vás uvolňují zcela nové síly a talenty. Nejpozději po 12. srpnu se pustíte do důležitých pracovních věcí. V tomto měsíci se vám bude dařit i v lásce.

Vodnář (21. 1. – 20. 2. )

Měsíc srpen, zejména od 18. 8., a to díky Slunci, Jupiteru a Venuši vám přeje. Jste vysoce motivovaní, silní a optimističtí. Láskyplný a spolehlivý vztah se svým protějškem je pro vás požehnáním. Cítíte se totiž nejenom pochopeni a v dobrých rukou, ale nikoli omezeni. Pracovní diskuze zmizí ve chvíli, kdy vysvětlíte svůj postoj.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

„Člověk je silný, jakmile si uvědomí své slabosti,“ říká staré irské přísloví. Pokud existuje něco, co je pro vás obtížné zvládnout, nezoufejte. Po 12. srpnu se najde pomocná ruka. Po 18. srpnu navíc poznáte, že váš vztah je opravdu hluboký a můžete mu věřit.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Měsíc srpen vás uváže k pracovnímu projektu, který budete stále vylepšovat. Vše byste ale měli mít hotové do začátku posledního srpnového týdne. Vzhledem k vašim argumentačním schopnostem to jistě dopadne dobře. A to i proto, že si věříte. Oceňuje vás nejenom partner, ale i řada přátel.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud jde o lásku, připravte se tento měsíc na motýly v břiše. Budou se týkat nejenom nové lásky, ale i dlouhodobé vztahy naberou svěží vítr do plachet. Po 18. srpnu dojde v rodině k určitému napětí a vypadá to, že budete mít více povinností.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jste komunikační génius, ale i vy někdy dosáhnete svých limitů. To bude vidět po 12. srpnu, kdy vám dojde argumentace ve zbytečných hádkách. Naštěstí máte spoustu přátel a pohodový přístup k životu, takže to berete s nadhledem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vyhovují vám náročné projekty, ale i jejich součástí je rutinní práce, která vás nudí. Na druhou stranu vám odškrtnutí položek v seznamu otravných věcí přináší patřičné uspokojení. Po 18. srpnu se Venuše postará o lehkou nervozitu ve vaší emoční rovnováze. Jste citlivější než obvykle a sebemenší poznámka vám přijde jako napadení. Zkuste si udržet odstup.