Nejspíš se shodneme na tom, že léto je jedním z nejlepších období roku. Aby vám sedlo, zkuste si ho užít podle vašeho znamení horoskopu. Třeba vás překvapí, co všechno byste měli dělat.

Někdy člověk hledá tu správnou letní aktivitu marně. Přitom stačí poslouchat hvězdy a léto si užijete na jedničku. S hvězdičkou.

Znamení Berana

V červenci najdete tu nejlepší oázu pohody pro dva. Jelikož milujete vše, co má nádech romantiky, dobrým řešením může být třeba dovolená na plachetnici. V srpnu vás planety zvou k odpočinkovým aktivitám, které byste ovšem měli provádět venku. Vyrazte na procházku do lesa, zacvičte si na terase nebo zahradě jógu. Čerstvý vzduch vás totiž uklidní a ještě se u toho protáhnete.

Léto ve znamení Býka

Ke správnému letnímu odpočinku vám postačí pořádné zdřímnutí někde ve stínu. Aby se z toho nestala nuda, dopřejte si i kapku rozmanitosti. Můžete vyzkoušet nový sport. Co takhle slackline? Chůze po nataženém popruhu, třeba mezi stromy v zahradě, vám pomůže krásně vybalancovat čas mezi dvěma šlofíky.

Znamení Blíženců

Rádi se hýbete. V červenci proto odpočívejte aktivně. Jízdou na kole, během nebo bruslením. Hlavní věc je, že při tom můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu. Srpen je však spíše o tichu a zklidnění nervového systému. Ke štěstí vám proto postačí pouhé posezení na terase nebo v zahradě.

Léto ve znamení Raka

Abyste se cítili svěže a uvolněně, potřebujete hodně cvičit. Po 22. červenci si už ale dejte jen klidné pohybové aktivity. Zkuste to v přírodě, která v tomto období nabízí perfektní podmínky. Vydejte se na kole s lidmi, kteří jsou stejně nadšení jako vy, do neprobádaných vod, které ještě neznáte.

Znamení Lva

Nejlepší pro vás teď bude relaxace láskou. Ať už sáhnete po tantrické nebo spontánní a krátké, takové erotické dobrodružství vás učiní naprosto šťastnými. O slovo se ale hlásí i horolezectví, pěší turistika a cykloturistika. Vlastně všechno, co podporuje vaši vytrvalost a naplňuje vaše plíce čerstvým vzduchem, je pro vás mimořádně dobré.

Léto ve znamení Panny

Léto berte jako ideální příležitost si nejenom odpočinout, ale také se odvážit dělat něco nového nebo se vrátit k dávným koníčkům. Kdy jste naposledy hráli plážový volejbal, svezli jste se na kánoi nebo vyrazili na kolečkové brusle? Chcete-li skutečně vypnout, musíte se v každém případě zbavit monotónnosti.

Znamení Vah

Proč byste nemohli relaxovat pohybem? Vyzkoušejte třeba cvičení Tai Chi, které se dá provozovat v přírodě. Je to úžasná pohybová relaxace, která posiluje spojení mezi tělem, myslí a duší. Tato meditační aktivita se dá provozovat až do pozdního věku a při různých zdravotních omezeních. Příjemně vás naladí i tanec při poslechu oblíbených hudebních skladeb.

Léto ve znamení Štíra

Abyste získali potřebný klid, rádi se občas stáhnete. Ideálním místem by teď pro vás měla být pohodlná houpací síť. Ležérnost, uvolněnost s knihou v ruce a miskou zmrzliny. To je to pravé pro vás. Pokud jde o pohyb, vyzkoušejte nějaký bojový sport, který vyžaduje sílu a soustředění.

Znamení Střelce

Přes Alpy na horském kole? Paragliding? V červenci vás zkrátka přitahuje vše, co souvisí se skutečným dobrodružstvím. Nejste na to sami, ale s parťákem po boku, který sdílí stejné vášně. V srpnu pojedete na klidnou notu: nádech, výdech, pránájáma, dechová cvičení a jóga budou k tomu ideální.

Léto ve znamení Kozoroha

Osamělé aktivity vás v tuto chvíli obvykle odradí. Potřebujete blízkost, kontakt a životní styl, který zcela převrátí váš disciplinovaný program. Takže hurá vstříc neznámým končinám. Po takovém dobrodružství vám pak už bude stačit relaxace, třeba u oblíbených sportů.

Znamení Vodnáře

Na vrcholu vašeho seznamu relaxace se právě nacházejí smyslná potěšení. Pro dokonalou pohodu si v červenci užijete dobré jídlo, pití a všechno ostatní, co byste si jinak odepřeli. Svědomí pošlete na dovolenou. Po pár úletech se totiž snadno vrátíte zpět na zdravou a rozumnou cestu sami.

Léto ve znamení Ryb

Co by mohlo být uvolněnější, než být ráno první vzhůru a užívat si klid a ticho? Bavit vás budou i projížďky na kole z jednoho oblíbeného místa do druhého a s vlahým letním větrem v zádech. V létě zkrátka potřebujete klid a volno. Co nepotřebujete, je plán.