I když se říká, že kočka má sedm životů a psi něco vydrží, neplatí to tak docela, protože zvířata stárnou a nevyhýbají se jim úrazy nebo nemoci, které nám mnohdy značně ukrojí z rodinného rozpočtu. Právě finanční starost umí vyřešit pojištění domácího mazlíčka.

Podle statistik chová polovina českých domácností psa nebo kočku. Zvířecí mazlíček je skvělý antidepresivní společník, který spolehlivě zažene pocit osamělosti a tím i pozitivně působí na psychiku člověka. Nemluvě o tom, že svému páníčkovi nevyčítá kde co, ale bere ho takového, jaký je. Psi nebo kočky nám přinášejí radost, ale bohužel i starosti. A to nejenom citové, ale i finanční. Ty už ale dnes můžeme eliminovat s pomocí pojištění, které lze snadno sjednat i online. Na rozdíl od klasického, u něhož je mnohdy třeba vypisovat řadu formulářů a provádět různé administrativní úkony, v případě online zdravotního a úrazového pojištění psů a koček PetExpert ovšem toto odpadá.

S vyšším plněním

PetExpert se od tradičních pojistných produktů liší tím, že je bez formulářů a administrativy a má výrazně vyšší limity plnění. Díky speciálně vytvořené online platformě, ke které jsou připojeni spolupracující veterináři, jejichž počet momentálně činí přes čtyři sta padesát veterinárních lékařů z celé České republiky, proběhne vyřízení pojistné událostí veterinářem během pár vteřin kompletně online a platba za provedené zákroky se odesílá přímo na účet veterináře nejpozději do dvaceti čtyř hodin, nejčastěji však do jedné hodiny. Jednotné ceny pojištění začínají již od 99 korun měsíčně. Maximální limit pojistného plnění na léčbu úrazu či nemoci činí 120 000 korun ročně. Spoluúčast je u všech variant stejná ve výši 10 %, zbývajících 90 % nákladů veterinární péče zaplatí PetExpert přímo veterináři na účet.

Kdy lze sjednat pojištění?

Pojištění lze sjednat pro psy a kočky starší 8 týdnů a nejpozději však pouze ve věku 10 let u malých plemen psů, 8 let u středních a všech koček a 6 let u velkých plemen psů. Platí po celý život psů a koček. Zvíře musí být označeno registrovaným mikročipem. A na co všechno je pojišťujete? Jednak sem patří veterinární ošetření, náklady na péči o zvíře v případě hospitalizace majitele, ztráta či odcizení zvířete a náhrady nákladů na jeho nalezení, a pak také pojištění smrti zvířete.

Celý proces pojištění nezabere více než pět minut a vyplatí se vám stejně jako v případě tradičních forem pojištění. Smluvními partnery všeobecného zvířecího pojištění PetExpert se mohou stát vybraná veterinární pracoviště kdekoliv v České republice, která splní podmínky kvality veterinární péče.

Pojištění můžete uzavřít například ZDE.

Text: Komerční prezentace

Foto: Pixabay.com