V červnu si dejte pozor. Horoskop je plný protikladů

Foto: Vedrana Filipović, Unsplash.com

Co si pro nás připravily hvězdy v měsíci červnu? Není toho málo. I když je červen první letní měsíc, takže bychom si spíš měli užívat slunce, jak to vypadá, řada z nás bude mít jiné starosti. Podívejte se.

Jak to vypadá, všechna znamení zvěrokruhu budou mít v červnu co dělat s energií. Neztrácejte nervy, že vám něco nejde jako dřív. Snažte se zjistit, kde je „zakopaný pes“.

Co čeká v červnu Raky (22. 6. – 22. 7.)

Venuše s Jupiterem vám projasní dny a přinesou lásku. Moc nepřemýšlejte a nepřešlapujte na místě. Zkuste si zcela obyčejně užít, že jste s milovanou osobou a dokonce vedle ní usínáte a ráno vstáváte. Pokud jde o práci, po 10. červnu může dojít k boji o moc. Vyčkávejte, pozorujte protivníky. Koncem měsíce už ale nejspíš nebude vědět, komu věřit.

Jak na tom bude Lev (23. 7. – 23. 8.)

Do vašeho znamení vstupuje po 10. červnu Mars. I když máte spoustu chuti a motivace do práce, Saturn vám do toho tak trochu hodí vidle. Bude dobré si tedy uvědomit, že ne všechno, k čemu jste se odhodlali, potřebuje vaši čtyřiadvacetihodinovou pozornost. A jestli se daná věc nerozběhne ani v posledním červnovém týdnu, zkrátka to tak mělo být. Běžte dál a důvěřujte životu, který s vámi má pravděpodobně lepší plány.

Ve znamení Panny (24. 8. – 23. 9.)

Snažte se využít náhle volný čas, třeba při posunuté schůzce, na maximum. Aktualizujte web, blog, sociální sítě, později se vám taková aktivita bude hodit. Pod vlivem Venuše si užijete do 27. června zábavu ve společenském i soukromém životě. V prvním nebudou chybět kamarádi, ve druhém láska.

V červnu se Váhy (24. 9. – 23. 10.) mohou těšit…

Merkur vám do 23. června pomůže zrevidovat směr, kterým míříte a případně opravit kurz. Znovu si ujasněte, s čím se ztotožňujete a kam vás to doopravdy táhne. Přemýšlejte o tom, co můžete udělat, aby se vaše přání splnila. Váš život bude méně komplikovaný, pokud po 23. 6. převezmete zodpovědnost a začnete činit důsledná rozhodnutí. 

Také pro Štíry (24. 10. – 22. 11.) bude v červnu příznivo

Zaměřte se na pozitivní aspekty vašeho života. S pomocí Venuše, Marsu a Jupitera to pro vás bude snadné. Pamatujte také na své znalosti a zkušenosti, protože díky nim budete po 10. červnu o krok před konkurencí. V lásce byste si měli užívat upřímných pocitů, které na vás čekají až téměř do konce měsíce.

Na co se může těšit Střelec (23. 11 – 21. 12.)

Vypadá to, že svět je pro vás zalitý sluncem. Však také Slunce a Mars vám od 10. června chystají dárky. Nechte se překvapit, bude to stát za to. Na druhou stranu ve vás stále dříme vnitřní kritik, který rád do všeho šťourá. Proto se se svými nápady, plány, ale také pochybnostmi svěřte. Buď někomu z vašich blízkých, kdo vás dobře a zná a komu důvěřujete, nebo profesionálnímu kouči.

Vyjasňování pro Kozorohy (22. 12. – 20. 1.)

Stojí při vás Venuše. Energie tak máte na rozdávání a nemusíte pro ni dělat nic mimořádného. Věci se vlastně vyvíjejí samy. Využijte sílu, kterou z Venuše čerpáte k vyjasnění některých témat. Letním vzduchem totiž budou létat určitá nedorozumění. V posledním červnovém týdnu se vám bude dařit v pracovní sféře. Uděláte dojem nejenom na kolegy, ale hlavně na šéfa.

Na Vodnáře (21. 1. – 19. 2.) čekají v červnu zajímavé věci

Po 10. červnu se vaše ambice pořádně znásobí. Čekají vás parádní projekty. Frustrující čekání, než se budete moci pustit do práce, vyplňte nějakou smysluplnou aktivitou. Díky Jupiteru a některým dílčím projektům byste totiž mohli získat malý finanční polštář. 

Na co se mohou těšit Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Jupiter vás dělá šťastnými, ale současně ve vás vzbuzuje velká očekávání. Vsaďte na vytrvalost a salámovou taktiku. Myslete na to, že malé krůčky přinášejí více. Až do třiadvacátého června dávejte vše důležité na papír a nikomu, potažmo ani sobě, toho zas tak moc neslibujte.

V červnu bude Beran (21. 3. – 20. 4.) spíš vyčkávat

Je možné, že váš manévrovací prostor je aktuálně omezený. To ale představuje i výhody. V mezidobí máte čas na sebezdokonalování i analýzu situace, která kolem vás panuje. Recept na úspěch máte v ruce – čím promyšlenější koncept, tím větší uznání. Počkáte si na ně ale až do závěru měsíce.

Býk (21. 4. – 20. 5.) se bude v červnu cítit pod tlakem

Pod vlivem Marsu vás některý člen rodiny přitlačí ke zdi, takže se budete cítit pod tlakem. Naštěstí Jupiter povolá dobré přátele, kteří vám budou krýt záda. A dobrou radou vám pomůže i nejbližší člověk. V posledním červnovém týdnu byste si měli finančně polepši

V červnu se zadaří Blížencům (21. 5. – 21. 6.)

Nepropadejte falešné skromnosti. Zkrátka umíte a dokazujete to na různých projektech. Neměli byste ale vyvíjet tlak na své kolegy. K cíli vás dovede hlavně trpělivost a drobné úpravy v úkolu. Za vašimi zády dochází ke změnám. Dozvíte se o nich na konci měsíce a budou více než příjemné.