Kniha stále patří k hodnotným dárkům. Kromě klasických knih ovšem existují takové, které si můžete dotvořit sami. Jsou to vlastně jakési deníky, do kterých zaznamenáváte situace, jež pro vás byly nějakým způsobem významné. A nejenom to…

Přemýšlíte, jakou knihu tentokrát pořídíte svým nejbližším jako dárek k Vánocům? Někdy to může být docela oříšek, protože „knihomolové“ si knihy kupují pravidelně. A co na to jít letos jinak. Třeba se budou hodit tipy na dárky pro milovníky turistiky a cestování, zejména po České republice?

Knihu Naše výlety vydalo nakladatelství Familium.

Originální kniha „Naše výlety“…

…potěší všechny, kteří rádi objevují krásná zákoutí Čech i Moravy. Lákají vás hrady a zámky, přírodní zajímavosti, pohoří a vrcholky, nebo výlety za vodou či kulturou? Díky ilustrovaným mapám s obrázky nejzajímavějších výletních míst najdete v knížce inspiraci ke spoustě různých tipů na skvělé výlety. Do knihy můžete zaznamenávat, kde jste všude byli a co jste společně zažili. Každý váš výlet si navíc můžete vyznačit do mapy v knize a je zde i místo na vlepení vstupenky, pohledu, turistické nálepky nebo nakreslení obrázku. Díky knížce „Naše výlety“ tak zůstanou vzpomínky na vaše dobrodružství uchovány a vy se k nim budete s celou rodinou rádi vracet.

Knihu Naše výlety vydalo nakladatelství Familium a zakoupíte ji ZDE.

Velká kniha povídek o psech

Pes je přítel člověka. Některým lidem nahrazuje osamělost, dalším obohacuje život zase jiným způsobem. Ať tak, či onak, vždy je svým pánům oddaný a plný lásky. Ostatně, čtyřnozí kamarádi jsou i obrovskou inspirací k různým příběhům. Vlastně i proto vznikla nádherná publikace „Velká kniha povídek o psech,“ která je věnovaná všem milovníkům psů. Kniha nabízí kolekci nejzajímavějších psích příběhů od slavných světových i českých autorů. Najdete zde díla Jamese Herriota, Jana Wericha, Roalda Dahla, Virginie Woolfové, Jeroma Klapky Jeroma, Karla Čapka a dalších. Čeká na vás šestadvacet napínavých, zábavných i dojemných příběhů o psí věrnosti, odvaze, chytrosti a nápaditosti. Řada povídek odráží lásku a osobní zkušenost známých spisovatelů s nejlepším přítelem člověka.

„Velká kniha povídek o psech“ představuje výběr těch nejlepších povídek ze světové literatury se psími hrdiny v hlavní roli. Knížka má větší dárkový formát, a navíc obsahuje originální tematické ilustrace, které vytvořila Pavlína Veselá.

Publikaci Velká kniha povídek o psech vydalo nakladatelství Familium a zakoupíte ji ZDE.

Text: Komerční prezentace
Foto: Familium, Pixabay