Superhrdinka z populárních marvelovek, ve kterých ztvárnila Black widow neboli „Černou vdovu“, je pořádná tajnůstkářka. Pokud se informace potvrdí, připíše si Scarlett Johansson na své konto už druhý, podobně husarský kousek. O co jde?

Je to už pár let zpátky, co se herečka Scarlett Johansson přestala na nějaký čas objevovat na veřejnosti. A když se tak stalo, fotografové ji přistihli na ulici domovského Los Angeles, jak kráčí s asi půlroční holčičkou v náručí. Jak se ukázalo, šlo o její prvorozenou dceru Rose Dorothy. Nikdo do té doby netušil, že byla těhotná. A teď to podle webu PageSix vypadá, že je Scarlett opět v jiném stavu.

Co se o Scarlett Johansson šeptá

Nejbohatší herečka Hollywoodu prý čeká se svým posledním manželem Colinem Jostem dítě. Spekulace odstartovaly již v červnu. Zavdala k nim sama „Černá vdova“, protože zrušila několik termínů svého nového filmu a do značné míry se stáhla z veřejnosti. V poslední době navíc poskytla jenom pár rozhovorů. V televizních pořadech se objevila pouze prostřednictvím videohovoru a na fotografiích ukazuje výhradně horní část těla. Není tedy divu, že se vyrojily spekulace o maskování těhotenství. Vzhledem k tomu, jak se postavila k tomu prvnímu, vlastně je to celkem logické.

Scarlettini manželé

Herečka je vdaná po třetí. Prvním manželem byl rovněž herec Ryan Reynolds, kterého můžete znát například ze snímku Návrh nebo Deadpool. Po třech letech se rozešli a po dalších třech se Scarlett Johansson znovu vdala. Tentokrát za novináře Romaina Dauriaca, kterému porodila holčičku Rose Dorothy. Jenže ani v tomto případě láska nevydržela a Scarlett dala svému druhému manželovi vale.

Do třetice všeho dobrého?

V roce 2017 se na obzoru objevil nový muž. Autor show Saturday Night Colin Jost je komik, vidět jste ho mohli třeba ve filmu Cesta do Ameriky. Než oba vztah potvrdili, dali si docela načas. Pokud se ukáže, že je Scarlett opravdu těhotná, bude to tedy její druhé dítě. Colin se stane rodičem poprvé.

Pod pokličkou

Jedno je jisté, Scarlett Johansson si své soukromí velmi dobře střeží. Kromě narození dcery a nynějšího pravděpodobného očekávání druhého potomka se totiž například v tichosti rozešla se svým prvním manželem a po špičkách odešla i od toho druhého. Pravdou také je, že stejně soukromě se postavila i ke svým třem svatbám, které se konaly v úzkém kruhu a veřejnost se o nich dozvěděla, až když bylo po. Nejspíš bychom měli této charismatické herečce zatleskat za to, jak dokáže oddělit svůj osobní život od práce…