Superúplněk vzniká, když se Měsíc nejtěsněji přiblíží zemi. V daný moment ho neuvidíme, jelikož se tak stane ve dne, ale v druhé polovině noci z 26. na 27. dubna mnohé nespavce překvapí velký měsíční kotouč, jehož svit působí na mnohé.

Superúplněk podle serveru almanac.com odstartuje jednu ze zásadních astrologických události roku, kdy jednotlivá znamení horoskopu ovlivňuje Štír. Právě tahle konstelace s sebou nese ohromné množství energie.

Povaha superúplňku

Úplněk a zejména superúplněk působí v našem životě jako baterka. Nemilosrdně svítí na oblast, která by se měla změnit a kterou jsme připraveni změnit. Může to být rozhodnutí, které se týká lásky nebo transformace v profesním životě. Energie plynoucí právě z úplňku ve znamení Štíra nám poskytne dostatek energie, abychom se konečně s těmito stále odkládanými záležitostmi vypořádali.

Superúplněk pro Pannu, Štíra a Kozoroha

Pro zrozence ve znamení Panny, Štíra a Kozoroha dnešní noc konečně znamená příležitost, aby začali prosazovat své vlastní názory a zájmy. Je třeba si uvědomit, že se nemůžete zavděčit všem lidem. Superúplněk vám přináší pořádnou porci sebevědomí. Využijte ji, abyste se konečně přestali srovnávat s ostatními a šli svou vlastní cestou.

Býk, Lev, Váhy

Býk, Lev a Váhy budou pod vlivem superměsíce řešit svá partnerství. Kde se dají praskliny ještě slepit, superúplněk nabídne otevření debaty, jak začít jinak a lépe. Některá z těchto tří znamení si ale uvědomí, že potřebují oddychový čas od partnera. Mottem tohoto období je cesta do nitra duše a odhalení skrytých pocitů, myšlenek a přání. Pak by mělo následovat rozhodnutí. Také svobodní si díky superúplňku konečně vyjasní své potřeby.

Co řeší Beran, Vodnář i Střelec

U těchto znamení stojí za to se dnes poctivě podívat na kariéru a finance. Proběhl váš uplynulý rok tak, jak jste si ho představovali? Nebo máte pocit, že vaše pracovní nasazení neodpovídá odměně? Nepracujete tak trochu nad rámec svých povinností a nenecháte si nakládat víc, než můžete unést? Superúplněk je ideální příležitost, jak si promyslet svou profesní situaci a zařídit se tak, abyste byli spokojeni.

Superúplněk postrčí Blížence, Raky i Ryby

Pokud měli Blíženci, Rak a Ryby v poslední době pocit, že šlapou na místě, superúplněk vnese do jejich života závan čerstvého vzduchu. A co se týká konkrétního směru, Blížence políbí múza, Raci objeví kreativní řešení svých starostí a Ryby si konečně budou moci oddychnout, protože jejich život alespoň na čas spočine v klidných vodách, takže si budou jenom užívat.

Text: Julie Čermáková
Foto: Kjpargeter, Freepik.com