Nejlevnější podzimní módní trendy jsou ty, které máte doma ve skříni. Často se totiž překrývají s právě uplynulou sezónou, anebo zkrátka jenom zatím nevyšly z módy. Co z vašich módních kousků tedy můžete použít i pro nadcházející období? Podívejte se.

Než se pustíte do mnohdy zbytečného nakupování, v duchu hesla, nejlevnější módní trendy jsou ty, které máme doma, pečlivě prozkoumejte šatník. Můžete například objevit kousky, které se v nadcházející podzimní sezóně budou hřát na výsluní. Takže na co si pořizovat další vlněný kabát nebo pátou šálu, když můžete užít ty stávající.

Nejlevnější podzimní módní trendy jsou volné košilové halenky. Proč?

To je úplně jednoduché. Volně střižené košile v pánském stylu vám pravděpodobně „zbyly z léta“. Ostatně, v módě se drží na předních místech už nějakou dobu a představují i významný trend nastávajícího podzimu. Ať již v klasické bílé, s proužky nebo v jasně modré, košile, které objevíte ve své skříni, můžete bezpečně recyklovat do nastávajících podzimních dnů. Navlékněte je nejenom na triko s krátkým, ale i dlouhým rukávem a nechte rozepnuté. Skvěle nahradí svetřík, na který může vlastně být přes den ještě teplo.

Vícedílné kostýmy

Barevně sladěné kostýmy, skládající se z blejzrů a kalhot, představují nezbytnou součást šatníku už poměrně dlouhou dobu. Máte-li takový ve skříni, vyhráváte položku ze seznamu nejlevnější podzimní módní trendy. Nejenom, že v něm budete vypadat dobře v práci, ale podrží vás i na party, večeři v restauraci nebo na skleničce v baru. Ovšem nesmíme zapomenout na inovaci, a sice třetí kousek v podobě sladěné vesty, která nahradí třeba halenku.

Pruhované svetry

Léto se často nese ve znamení svetrů s námořnickými proužky. Pokud se takový nachází ve vašem šatníku, vyhráváte jackpot nejlevnější podzimní módní trendy. Důvod je jednoduchý, tenhle styl bude „in“ i na podzim. Nezapomeňte barvu pruhů použít jako vodítko pro barevnou paletu zbytku oblečení. Celek pak bude působit příjemně harmonicky.

Nejlevnější módní trendy jsou nadčasové. Třeba kostka

Kostkovaný vzor patří k podzimu jako pastelové barvy k jaru. Na tom je dobrá jedna věc, nadčasovost. Pokud máte z loňské sezóny kostkované kalhoty, sukni, kabát, ale postačí i šála, určitě je vytáhněte. Malé i velké kostky se dají nosit na sto různých způsobů a parádu uděláte i s jedním kouskem. To jsou ideální nejlevnější módní trendy.

Hybrid košile a saka

Říká se mu shacket a je to košile s rovnou siluetou a lehkým oversize střihem. Tento typ přechodové bundy byl trendy již na podzim 2020 a i letos bude nepostradatelný. V rámci inovativního přístupu by se ale měl vyznačovat texturou. Pokud vám tedy visí ve skříni manšestrový, bouclé nebo plyšový kousek, i v tomto případě vyhráváte bod v kategorii nejlevnější módní trendy.