Každé znamení zvěrokruhu má jedinečné vlastnosti. Tak například Blíženci rádi mluví, Štíři jsou sexy a lidé narození ve znamení Kozoroha tak trochu workoholici. Ale kdo z dvanácti archetypů se může pochlubit přirozeným talentem k malování, hudbě nebo třeba ke psaní? Podívejte se.

Jedno je jisté, kreativní lidé jsou jiní, vlastně by se dalo říci, tak trochu mimoni. Kreativita totiž není pouze otázkou vzdělání nebo vysokého IQ. Je vědecky dokázáno, že tací lidé myslí jinak, umí se na svět podívat z mnohdy nezvyklého úhlu pohledu, takového, který by každého, rádoby normálního jedince nejspíš nikdy nenapadl. Takže pokud patříte do jednoho z následujících tří znamení zvěrokruju, nejspíš nás ještě překvapíte nějakým velkolepým počinem.

Znamení zvěrokruhu – Rak

Raci jsou zcela určitě nejkreativnější znamení zvěrokruhu. Najde se mezi nimi řada malířů, fotografů, herců či básníků, jako třeba herec John Cusack nebo zpěvačka Coutney Love. Jelikož je Rak výrazným vodním znamením, dokáže být vysoce empatický, kam přijde, všude je ho plno. Své city intenzivně prožívá nejenom na plátně, či papíře, ale také třeba na divadelních prknech. Pokud máte mezi přáteli Raky, kteří třeba momentálně vyhořeli nebo jim chybí inspirace, vezměte je do přírody, k vodě, kde se jejich račí duše bude cítit jako doma. A dobře jim uděláte, když je tam vezmete za úplňku, protože tomuto znamení vládne sama Luna.

Znamení zvěrokruhu představuje publikace Všechno o 12 znameních. Koupíte ZDE.

Znamení zvěrokruhu – Býk

Býk si umí díky své tvrdohlavosti a pohodlnosti vydobýt spoustu volnosti. Jeho kreativita není na první pohled vidět, ale má rád kolem sebe pěkné věci. Projevuje cit a vkus pro design, před kvantitou dává přednost kvalitě. Protože Býkovi vládne sladká a smyslná planeta Venuše, miluje v životě sladké věci – jídlo, pití, dobrou hudbu, krásné umění a také třeba milování. I když se může zdát navenek líný, není tomu tak, totiž vynakládá energii pouze na věci, které ho opravdu zajímají. Pokud se pokusíte Býka nacpat do pomyslné krabice pravidel nebo ho přimět, aby se choval „normálně“, krabici roztrhá, vyhodí ji do popelnice a jde si zdřímnout, aby se z celého toho drama vzpamatoval. Standardní život není tak úplně pro něj. Pokud ale necháte Býka, aby si tak trochu dělal, co chtěl, popustí uzdu své venušanské povaze a předvede svůj kreativní potenciál.

Znamení zvěrokruhu – Střelec

Střelec je považován za pozitivní znamení. Umí se plně přizpůsobit situaci, takže se všude cítí dobře, a pokud ne, tak zkrátka odchází, v tom může být tak trochu netaktní. Střelec je současně znamení ohnivé, což znamená, že ho pohání vnitřní vášeň. Kreativní inspiraci dokáže najít v tom nejobyčejnějším prostředí, ale je také inspirací pro ostatní. Vlastně by se dalo říci, že je takovou múzou zvěrokruhu. Je to tak trochu tulák, cestování a poznávání je jeho kreativním motorem.

Text: Komerční prezentace
Foto: Freepik.com, Kosmas.cz