Horoskop na duben: Hraje se o vztahy i peníze

Foto: Dragana Gordic, Freepik licence

Beran je pro dubnový horoskop číslo jedna. S impulzivní dispozicí je to znamení dynamické, není divu, vládne mu Mars. Zrozenci v Beranu milují okamžitá rozhodnutí, jsou nezávislí, v lásce vášniví. Co je čeká v dubnu a co si osud připravil pro vás?

Jak to vypadá většina znamení zvěrokruhu bude doslova hýřit nadšením a energií. Jenže jak se říká, dvakrát měř, jednou řež, proto je důležité si každé rozhodnutí a kroky pořádně promyslet. Nepředbíhejte událostem, všechny věci potřebují svůj čas, jinak byste totiž mohli litovat.

Horoskop Berana

Láska a přátelství
Co se týká partnerského vztahu, od 12. dubna jsou vám hvězdy nakloněny. Vypadá to, že vám protějšek vysekne pořádnou poklonu jako důkaz své lásky. A jestli na někoho teprve čekáte, dobré zprávy jsou na cestě. Tak teď jen vydržet.
Práce a peníze
Od 7. do 22. dubna k vám Slunce s Marsem a Jupiterem budou i nadále vysílat pozitivní signály. Nachomýtnete se ke skvělým pracovním příležitostem. Dobré je, že máte přesně ty pracovní nástroje, které druhá strana potřebuje, takže tuhle šanci využijete na maximum. Kujte železo, dokud je žhavé, protože od 23. dubna to budete mít těžší.

Býk

Láska a přátelství
Do 15. dubna to bude poněkud náročnější jízda, takže nebudete vědět, čí jste. V druhé polovině měsíce zasáhne Venuše, která pootočí směr vaší cesty a změní priority. Na prvním místě tak bude zejména milostný život a vy si brzy uvědomíte, jaké štěstí máte.
Práce a peníze
Od 1. dubna vás Mars urguje, abyste konečně dali najevo, jak tvrdě dřete a před šéfy a dalšími pochybovači obhájili pracovní úsilí. Mezi 12. a 20. dubnem se do této situace vloží Jupiter, takže to vypadá, že se ve vaší peněžence konečně bude blýskat na lepší časy.

Blíženci

Láska a přátelství
Až do 14. dubna se díky Marsu, Venuší a Jupiteru budete těšit z láskyplných chvilek. Jestli se právě nacházíte ve vztahu, vydáte ze sebe maximum a uděláte vše pro to, aby věci fungovaly a druhá strana byla spokojení. Pokud jste nezadaní, pořádně vášnivá love story právě klepe na dveře.
Práce a peníze
Vaše tvrdá práce vám pomůže získat respekt ostatních a mohla by vás dokonce postavit na piedestal. Kráčejte kupředu s důvěrou, máte totiž v ruce všechny trumfy k vítězství. A to nejenom proto, že vás lidé budou i nadále chválit.

Horoskop Raka

Láska a přátelství
Do 15. dubna se budete muset rozhodnout, zda vám jde víc o profesionální uznání nebo společenské vazby, a to včetně těch rodinných. Poté budete muset investovat svůj čas do oživení některých přátelství, která momentálně považujete z různých důvodů za důležitá.
Práce a peníze
Z kraje měsíce si uvědomíte, jak moc jste nervózní, nesoustředění a co všechno vás rozčiluje. Vzpamatujte se a věnujte se pouze podstatným věcem. Jinak by se vám mohlo stát, že vám šéf vaše rozpoložení přičte k výplatě a to by se vám nemuselo líbit.

Lev

Láska a přátelství
Nadešel čas pro nový začátek. Rádi byste se cítili přitažlivě, ale rozhodně ne sofistikovaně, abyste nepůsobili na protějšek nadřazeně. Mars vám bude v tomto ohledu nakloněný od 23. dubna, ale právě kvůli tomu, jak vás vnímají druzí, může dojít ke konfliktu, který vztah pozastaví.
Práce a peníze
Od 7. do 22. dubna se Slunce spolu s Marsem a Jupiterem postarají o to, abyste získali řadu příležitostí nejenom ve finanční, ale i společenské sféře.

Horoskop ve znamení Panny

Láska a přátelství
Až do 14. dubna budou váš život provázet pochybnosti, takže po klidu v duši nebude ani památky. To se změní s 15. dubnem a Venuší, která se postará o dokonalou lásku a pevná přátelství.
Práce a peníze
Mars vás tlačí k tomu, abyste se ze všech sil snažili dosáhnout vysněných cílů nebo k nim alespoň vykročili. Pojedete ale na doraz, tak pozor na to.

Váhy

Láska a přátelství
Až do 14. dubna se Slunce s Venuší a Merkurem postará o to, aby se ve vaší citové sféře střídala přátelská upřímnost, rady a upozornění. Nemusí vám to být příjemné, ale je dobré se nad dobře míněnými poznatky zamyslet.
Práce a peníze
Rozhodujícím hráčem v této oblasti je Merkur, který se stará o vaše finanční aktiva. Pokud si právě hledáte práci, zaberte, až do 19. 4. to vypadá na zajímavé příležitosti.

Štír

Láska a přátelství
Tento měsíc si užívejte vztah, děti a přátele, protože láska vás naplňuje a zahřívá vaše srdce. Ono to totiž vypadá, že od 20. dubna se objeví změny, které by mohly tuhle láskyplnou harmonii narušit.
Práce a peníze
Začnete pociťovat určité pracovní nepohodlí. Kolem 15. dubna vám však Mars a Jupiter pomohou najít nástroje, které potřebujete, abyste získali úspěch zpět na svou stranu.

Střelec

Láska a přátelství
Až do 14. dubna si užíváte atmosféru opojné a smyslné vášně. Do 23. dubna se vám podaří změnit něčí přístup, což i pro vás bude zásadní obrat.
Práce a peníze
Až do 22. dubna a zejména kolem 15. dubna se vám bude dařit, a to víc, než jste vůbec doufali. Poděkujte planetám Mars a Jupiter a užijte si nečekaně rychlé výsledky svého úsilí. Bude to zasloužený úspěch.

Horoskop Kozoroha

Láska a přátelství
U vás doma vládne radost a zdravá konkurence. Od 15. dubna popusťte uzdu vášni a přejděte od slov k činům. Bude to jízda.
Práce a peníze
Mars a Jupiter vám nabízejí vynikající schopnost přizpůsobit se jakékoli situaci a přinesou vám štěstí. Příležitost, kterou si nesmíte nechat ujít, vás čeká 15. dubna.

Vodnář

Láska a přátelství
Až do 14. dubna bude posilovat vaši důvěru v aktuální vztah Mars, Venuše, Jupiter a 12. dubna i nov. Lidé, kteří jsou momentálně bez závazků, by mohli prožít zvláštní setkání, které bude začátkem vášnivé romantiky.
Práce a peníze
Díky vlivu Saturnu vás vaše povinnosti vůbec neděsí. Naopak sami hledáte způsoby, jak zlepšit pracovní výsledky.

Ryby

Láska a přátelství
Venuše vás činí ještě atraktivnějšími a zamilovanějšími, takže se rozhodně nebudete v tomto měsíci nudit. Pokud jde o nezadané, vypadá to, že někoho potkáte a bude to láska na první pohled.
Práce a peníze
Vypadá to, že se spousta práce, která vás už poněkud zmáhá, začíná vyplácet. Těšte se na zasloužené odměny.

Text: Martina Hálková
Foto: Dragana Gordic, Freepik licence