Je spousta možností, jak se zkusit podívat do budoucnosti a nahlédnout pod pokličku tomu, co nás čeká. Milujete čísla? Pak pro vás bude numerologie ideálním způsobem k odhalení věcí budoucích. Zkuste si spočítat životní číslo a zjistit, kam směřuje váš osud.

Někdo věří hvězdám, jiný dává přednost racionálnějším číslům. A bude zajímavé zjistit, jak moc se numerologie ve své předpovědi umí trefit. Pro vás z toho vyplývá jediné. Nejprve si vypočítejte životní neboli osobní číslo a použijte k němu následující vzorec:

Jak vypočítat osobní číslo podle numerologie

Nejprve si napište vaše datum narození, například: 27. 04. 1989. Po té sečtěte všechna čísla dohromady: 2 + 7 + 4 + 1 + 9 + 8 + 9 = 40.
Sečtěte všechna čísla ve výsledku: 4 + 0 = 4
Osobní číslo je v tomto případě čtyřka.
Už jste si spočítali své číslo? Dále zjistíte, co vás podle něj čeká v následujících dnech.

Číslo 1

Protože číslo 1 znamená začátek něčeho nového, v teplých červencových dnech se nejspíš setkáte se změnami. Možná dostanete nový úkol, novou práci nebo už konečně vyřešíte nějaký složitý problém. Ať tak či onak, nadcházející dny budou i nadále vyžadovat velkou pozornost a vytrvalost. Nemusíte z toho být otrávení, protože v příštích týdnech se vám vaše snaha rozhodně vyplatí.

Číslo 2

Pokud je vaším životním číslem 2, čekejte v blízké budoucnosti samé skvělé věci a události. Koncem měsíce se budete doslova utápět v pozitivní náladě, veškeré dění nabere úžasnou dynamiku a pokud se k němu správně postavíte, svezete se podle numerologie na vlně úspěchu. Vše, co k vám přijde, využijte ve svůj prospěch. Tak se vám podaří vaše úžasné nápady přivést k životu.

Číslo 3

Prokazujete svou obětavost a dobrou povahu tam, kde je to nejvíce potřeba. Numerologie vám radí, zkuste se zamyslet nad tím, komu jste v minulém měsíci pomohli. Vaše velkorysost totiž bude v příštích několika dnech odměněna znovunabytým úspěchem a velkou náklonností blízkých. Však si to také zasloužíte.

Číslo 4

Lidé s osobním číslem 4 jsou obzvláště kreativní a vynalézaví. A kreativitu budete potřebovat i v příštích dnech, protože červen se vám zrovna nepovedl. Podle numerologie byste se proto měli zaměřit na finance. Moc vám jich nezbývá, takže je lepší odložit riskantní investice a unáhlená rozhodnutí na později.

Číslo 5

Protože číslo roku 2021 (2 + 0 + 2 + 1) je 5, mají lidé s životním číslem 5 obzvlášť štěstí. Koneckonců, je to jejich rok! Červenec je měsíc, kdy můžete čekat povýšení, dostat jinou podobnou skvělou zprávu nebo dokonce najít novou lásku. Nakoukněte oknem možností numerologie, které se během prvního prázdninového měsíce stále otevírají, a využijte vše, co pro vás bude jakkoli smysluplné.

Číslo 6

Podle numerologie vás červencové dny pravděpodobně postaví před nový vzrušující začátek. Až dosud jste se totiž soustředili především na rozvoj své osobnosti a takzvaně si dělali pořádek v hlavě i v jiných věcech. Už ale máte hotovo, tak se můžete těšit na období plné blahodárné energie a nejspíš i začátek nové fáze života.

Číslo 7

My tedy netušíme, jak to děláte, ale podle numerologie to vypadá, že si libujete v napjatých situacích. Zkrátka, odvážně se vrháte nejenom do složitých úkolů, ale i konfliktů. Nebojte se, vaše odvaha bude brzy odměněna. Když se budete snažit vyřešit stávající problémy, abyste je za sebou netáhli ještě další měsíc, uvidíte světlo na konci tunelu.

Číslo 8

Trpělivost byla vždy vaším nejlepším přítelem, ale neměli byste se nechat nadále zneužívat. Lidé s osobním číslem 8 by měli konečně požadovat, na co mají nárok. Zejména po tom všem, za co celý předcházející měsíc bojovali. A nezapomeňte, odolnost je sice dobrá vlastnost, ale je dobré ji podpořit odpočinkem.

Číslo 9

Životnímu číslu 9 vládne Mars, který vás promění v ohnivou kouli energie. Zkuste ji přetavit v něco smysluplného a buďte trpěliví. Jak říká numerologie, pokud se vám v několika příštích dnech podaří potlačit své pokušení a ovládnout zápal a bezmezné nadšení, pak harmonickému létu nic nestojí v cestě.