Léto, slunce, koupání a pohoda, kterou by si přál v tomto období každý. Podle astrologického kalendáře se ale hned tři znamení zvěrokruhu budou v červenci potýkat s problémy. Podívejte se, zda nepatříte mezi ně.

Také pro vás býval začátek července symbolem nekonečných prázdnin, které jste si užívali na venkově u babičky, s kamarády na táboře anebo s rodiči u moře? Na tenhle bezstarostný čas už my dospělí můžeme vzpomínat tak maximálně čtrnáct dní na dovolené. Jak to ale vypadá, letos hvězdy v červenci některým znamením zvěrokruhu zrovna nepřejí. Ať již ve vztahu nebo v práci, následující tři se musí v červenci vypořádat s více problémy, než by se jim líbilo. Na druhou stranu je třeba připomenout, že výzvy vždy nabízejí příležitost k růstu.

Červenec je pro Vodnáře o vztazích

Zrozenci v tomto znamení budou v červenci řešit zejména vztahy, ať již rodinné nebo přátelské. Vodnářovi nejbližší totiž budou potřebovat jeho podporu. Setkají se ale s nijak přívětivou reakcí, se kterou si nebudou příliš vědět rady, natož na ni správně reagovat. Milí Vodnáři, snažte se proto na problémy druhých dívat více empatičtěji. Střízlivá logika nebude mít v tomto období zrovna zelenou. Kromě toho, vaše okolí nebude ani tak hledat rady, takže se rozhodně vyvarujte těch nevyžádaných, jako spíš otevřenou náruč. Zkuste je jenom poslouchat a podpořit vlídným slovem, které občas dokáže víc než chytrolínské školení, jež bude v dané situaci pravděpodobně i „mimo mísu“. Pokud se kousnete do jazyka, než otevřete ústa, možná by to s těmi červencovými potížemi nemuselo být tak hrozné.

Blíženci budou v útlumu

Červenec bude pro Blížence, zejména jeho první polovina, poněkud zmatený. Napadne je, že se hvězdy nejspíš spletly. Všechno jim totiž půjde jako po másle. Budou hýřit optimistickou náladou, jejich soukromý život poběží jak na drátkách a v hlavě jim nápady doslova bublají. Tolik pozitivum. Jenže, jak známo, úplněk rád do všeho hází vidle. Takže od 24. července, jako byste milí Blíženci překročili bludný kořen. Objeví se problémy a plány si nejspíš vezmou dovolenou, jelikož se nehnete z místa, i kdyby jste se snažili sebevíc. Nenechte se ale udolat nepříznivým obdobím. Bude trvat přibližně jenom týden, protože od srpna se vše začne vracet k normálu. Obrňte se trpělivostí, těch pár dnů překonáte hladce.

Červenec se pro Panny nese ve flirtujícím módu

To se prostě stává, že vlivem různých okolností na světlo vyplují dávno zapomenuté pocity. A tenhle stav zažijí právě zrozenci v tomto znamení. Mimochodem, budou si to užívat, vlastně půjdou flirtování naproti. Zpočátku to může sice vypadat skvěle, ale každý flirt, byť se starou láskou, vede ke komplikacím v současném partnerství. Panny je totiž začnou zpochybňovat a romantizovat si dávný vztah. Červenec se tedy ponese ve znamení emočního napětí a zásadních rozhodnutí. Milé Panny, pečlivě si rozmyslete, zda vaše letní vzplanutí stojí za ohrožení vašeho současného stavu. Léto je romantické, vášnivé, ale také jednoho dne skončí a vám by mohly zbýt jenom oči pro pláč. V každém případě, buďte při svém rozhodování v citové oblasti ke svým blízkým čestní a spravedliví, protože si zaslouží vědět, na čem jsou.